Еърсофт пистолет с топчета V103 CX

74.95 лв. 58.95 лв.
-21%
Код: 2616 Категории: ,

Детска играчка Villa Giocattoli

Еърсофт пистолет с топчета -V103 CX

Метален

Калибър – 6мм

Brand

VILLA GIOCATTOLI